بایگانی دسته: اطلاعیه

اطلاعیه

اطلاعیه

تیم مدیریت سایت گرده مصیبت وارده را به خانواده های محترم عزیزی ، سرداری ، عبدی ، شعبانی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده ، و برای آن مرحوم طلب مغفرت و علو درجات و برای بازماندگانش صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند منان مسئلت می نماید.

اطلاعیه

ضمن قبولی طاعات وعبادات روزه دارن عزیز به اطلاعتان می رساند که به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر و شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) مراسم سوگواری واحیاء برگزار می گردد.

شب های نوزدهم – بیست و یکم و بیست و سوم   ماه مبارک رمضان روزهای یکشنبه  ۹۷/۰۳/۱۳ –  سه شنبه ۹۷/۰۳/۱۵ و پنج شنبه  ۹۷/۰۳/۱۷  ساعت ۱۱ شب

هیئت امناء وهیئت عاشقان حضرت عباس(ع) روستای گرده

اطلاعیه

ضمنا مراسم شام غریبان انمرحوم امشب ۹۷/۰۳/۰۷ بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد المهدی حافظ و همزمان مجلس زنانه در منزل شخصی انمرحوم واقع در میدان ارتش برگزار میگردد.

تیم مدیریت سایت گرده مصیبت وارده را به خانواده های محترم صبوری ، شهباززاده ، اسرافیلی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده ، و برای آن مرحوم طلب مغفرت و علو درجات و برای بازماندگانش صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند منان مسئلت می نماید.

اطلاعیه

اگهی ترحیم مرحومه صونا احمدی گرده فرزند مرحوم عباس احمدی

تیم مدیریت سایت گرده مصیبت وارده را به خانواده های محترم شهیدی اصل ، احمدی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده ، و برای آن مرحومه طلب مغفرت و علو درجات و برای بازماندگانش صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند منان مسئلت می نماید.