بایگانی دسته: اخبار روستای گرده (کندیمیزده نه خبر؟)

گوشه هایی از مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان

افطاری ساده ای که همه ساله توسط خیرین و نمازگزاران روستای گرده در مسجد داده می شود وجا داره یادی کنیم از مرحومین حاج امید احمدی و کربلایی نجات تعلیمی که بانیان اصلی این کار خیر بودند🌹🌹

 

گوشه هایی از مراسم شب نوزدهم (قدر) ماه مبارک رمضان در مسجد جامع گرده
اجرکم عندالله ….🙏

تقدیرموسسه خیریه و دادگستری اردبیل از خانواده محترم مرحوم حاج ارمان

تقدیرموسسه خیریه و دادگستری اردبیل از خانواده محترم مرحوم حاج ارمان

هفته نامه اینده اردبیل روز پنجشنبه ۹۷/۰۳/۱۰ در صفحه اول خود به تقدیر نامه معاون دادگستری و رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه اردبیل از خانواده محترم مرحوم حاج آرمان صبوری پرداخته است.

ADSL در گرده راه اندازی می شود

جلسه رئیس مخابرات نمین با کارگزاران روستایی

رئیس شرکت مخابرات نمین جناب مهندس هوشمندی در جلسه روزچهار شنبه ۹۷/۰۳/۰۹ بین کارگزاران مراکز روستایی ، از راه اندازی ADSL (اینترنت خانگی) در روزهای جاری ، در مرکز گرده خبر داد.

کاری خدا پسندانه در گرده

بسمه تعالی
وراث مرحومه مغفوره مشهدی خانم گل عبدی مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان بجای احسانات ، به مسجد اهداء نمودند که مراتب تقدیر و تشکر خود را از وراث محترم اعلام داشته وبرای مرحومه نوگذشته ، طلب مغفرت و علو درجات از درگاه خداوند مهربان مسئلت داریم.
گر چه وراث این مرحومه و سایر وراثی که قبلا چنین کار خدا پسندانه ای انجام داده اند، راضی به اطلاع رسانی در این خصوص نبوده و نیستند اما ما با کسب اجازه از این بزرگان بر خود واجب دانسته تا این اقدام با ارزش و فرهنگی را اشاعه داده تا در اینده علاوه بر مسجد شاهد ادامه این کار نیکو در سایر عرصه ها ( علمی ، عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی و … ) در راستای ابادانی بیشتر روستا باشیم به امید روزی که اهالی فرهیخته گرده پرچم دار کارهای فرهنگی و الگوی سایر روستاها و شهرها باشند.
باشد که خداوند از همه ما راضی باشد.

هیئت امنای مسجد جامع گرده

جشن نیمه شعبان

جشن نیمه شعبان در مسجد جامع گرده ۹۷/۰۲/۱۱

جشن نیمه شعبان در مسجد جامع گرده توسط هیئت عاشقان حضرت ابوالفضل العباس(ع) روستای گرده با همکاری هیئت امناء ، دهیاری ،شورا ، پایگاه مقاومت و اهالی ولایت مدار روستای گرده در شب نیمه شعبان  با حضور فرمانده محترم حوزه عنبران و مهمانان و اهالی حسینی گرده برگزار گردید که با تلاوت ایاتی از قران کریم توسط اقای علی همتی و مجری گری کربلایی عبداله عبدی شروع شد سپس شاعر توانمند روستا و منطقه جناب استاد حسن مثمری اشعاری را سرودند. در ادامه این جشن خجسته حجت الاسلام سیدمحمد سید سیاح سخنرانی نموده و سپس شاعر حسینی و افتخارامیز روستا و منطقه مان حاج علی تیموری اشعار خویش را سرودند . کربلایی فرامرز دشتی نیز با مولود خوانی و نوای ماندگار خود حال وهوای دیگری به مجلس دادند که این جشن پرشکوه با پذیرایی به پایان رسید.

ادامه خواندن جشن نیمه شعبان

تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانش اموزی شهرستان نمین

تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانش اموزی شهرستان نمین

در جلسه امروز فرماندهی سپاه نمین با مدیران اموزش و پرورش نمین که در اداره اموزش و پرورش شهرستان نمین برگزار گردید از فرمانده قبلی بسیج دانش اموزی شهرستان نمین تجلیل بعمل امده و طی حکمی ستوان علی شعبانی گرده به عنوان فرمانده جدید بسیج دانش اموزی انتخاب شدند . که این انتصاب بجا و شایسته را خدمت جناب شعبانی و خانواده محترمشان و اهالی محترم گرده تبریک میگوییم و ارزوی موفقیت و توفیقات روز افزون برای اقای شعبانی در تمامی مراحل کاری و زندگیشان را از درگاه خداوند قادر خواستاریم.