سال نو مبارک

ارسال شده توسط

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ      یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ       یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ      حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

سال نو مبارک

ضمن عرض سلام وادب و تبریک سال نو خدمت هموطنان عزیز ، انشاءالله همیشه در کنار خانواده  شاد وخرم و تندرست باشید.

بهار بهانه ای است  برای گذشتن از گذشته ، برای عبرت گرفتن از گذشته ، برای دفن کردن بدی ها و کدورت ها، برای عفو وگذشت همدیگر  ، برای بیدار شدن از خواب غفلت، برای بیدار شدن وجدانهای حق طلب ، برای پایان دادن به شعارها و عمل کردن به انها ، برای اشتی و قدر همدیگر دانستن ، برای از نو شدن ، برای شروع دوباره زندگی ، برای تکامل و پیشرفت ، برای با خدا بودن ،  برای و برای  ………..

هموطنان عزیز سایت گرده از اواخر سال ۹۰ تاسیس شده و کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی سایت نیز از تیرماه سال ۹۶ راه اندازی شده که در طول این مدت توانسته ایم گوشه هایی از اداب و رسوم و بزرگان و طبیعت زیبای گرده را به دنیا معرفی کنیم اما واقعیت این است که کافی نبوده و ما نتوانسته ایم در این فضای مجازی از تمام ظرفیت و پتانسیل های موجود بهره برده و نسبت به معرفی بهتر این روستای کهن و مهمتر از ان به رشد و پیشرفت و ابادانی گرده دست یابیم که جای تاسف دارد وبرای تحقق این اهداف همت مضاعف و همکاری و همدلی تمام هموطنان را میطلبد . در این دوران روستاهای زیادی اباد گشته و روستاهایی هم ویران ، اما جایگاه روستای ما به عنوان مرکز دهستان ، متاسفانه رشد و رونق مناسبی هم از لحاظ جمعیتی و هم از لحاظ امکاناتی ، کشاورزی ، دامداری، باغداری ، صنعتی  و… نداشته و نیازمند نگاه متعصبانه و غیور مردانه تک تک شما عزیزان در همه مسائل می باشد. در اینده انشاءالله بیشتر به این مقوله خواهیم پرداخت و منتظر نقد و نظرات و مطالب مفید و سازنده همه شما سروران عزیز هستیم.

تیم مدیریت سایت و کانال گرده در این سال جدید، بهترینها را برای تمام  بشریت و کشور عزیزمان ایران، مخصوصا اهالی بافرهنگ و فرهیخته گرده ارزومند است . به امید ابادانی و پیشرفت گرده و به امید پیروزی نهایی حق بر باطل در این جهان هستی با ظهور مولایمان حضرت مهدی (عجل الله )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.