اطلاعیه

ارسال شده توسط

هو الباقی

با نهایت تاسف وتاثر ،مراسم ختم سومین و هفتمین روز درگذشت مرحوم مغفور شادروان جعفر احمدی گرده فرزند مرحوم اسکندر روز جمعه مورخه ی ۹۶/۰۷/۲۸ از ساعت ۱۴الی ۱۶ واقع در جاده ساوه، گلستان پشت پمپ بنزین ۲۰ متری پاییزان در حسینیه حضرت علی اصغر (ع)  بر گزار خواهد شد.

حضور سروران گرامی باعث شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

تیم مدیریت سایت گرده مصیبت وارده را به خانواده ی محترم احمدی و آقازاده تسلیت عرض نموده ، و برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگانش صبر جمیل از درگاه خداوند منان مسئلت می نماید.

2 دیدگاهها

 1. با سلام و احترام
  خدمت اهالی محترم و فهیم روستای گرده درگذشت پسر عمه گرامی ام و همه نو گذشته های روستای گرده را تسلیت عرض می نمایم.
  هو الباقی
  با نهایت تاسف وتاثر ،مراسم ختم سومین و هفتمین روز درگذشت مرحوم مغفور شادروان جعفر احمدی گرده فرزند مرحوم اسکندر روز جمعه مورخه ی ۹۶/۰۷/۲۸ از ساعت ۱۴الی ۱۶ واقع در جاده ساوه، گلستان پشت پمپ بنزین ۲۰ متری پاییزان در حسینیه حضرت علی اصغر (ع) بر گزار خواهد شد.

  حضور سروران گرامی باعث شادی روح آن مرحومه و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

  تیم مدیریت سایت گرده مصیبت وارده را به خانواده ی محترم احمدی و آقازاده تسلیت عرض نموده ، و برای آن مرحومه طلب مغفرت و برای بازماندگانش صبر جمیل از درگاه خداوند منان مسئلت می نما
  با تشکر از زحمات کارکنان سایت وزین گرده، امیدوارم پیروز و موفق باشید.

 2. در غم از دست رفته عزیزان مرحوم حعفر احمدی گرده و خانم تمام سلمانی را به خانواده های احمدی، آقازاده، رحیموند نوشنق . همچنین به خانواده پیری و سلمانی از صمصیم قلب تسلیت و از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبر و شکیبای جزیل از خداوند در خواست روح پاکشان به رحمت الهی خواهانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.