افتخاراتی دیگر برای روستای علم دوست،و با فرهنگ گرده

ارسال شده توسط

 جناب آقای رضا جعفری گرده متولد۱۳۷۵،فرزند آقای محمود جعفری گرده،از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در رشته دندان پزشکی پذیرفته شده اند.

IMG_20150827_203742

———————————————————————————————–

جناب آقای محمد حمیدی مهر،در مقطع کارشناسی ارشد فیزیک ،روزانه،از دانشگاه محقق اردبیلی در رشته(اتمی وملکولی زمینه پلاسما)پذیرفته شده اند.لازم به توضیح است که ایشان ارشد ،فیزیک جامدات ،خود را نیز تمام کرده اند و ایشان قصد دارند که در زمینه دیگر علم فیزیک نیز تخصص داشته باشند.به امید موفقیت های بیشتر برای استاد عزیزم.

Untitled-5

———————————————————————————————–

جناب آقای یعقوب تعلیمی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم سياسي وروابط بين الملل دانشگاه آزاد واحد تهران شمال پذیرفته شده اند.

yaqub talimi

———————————————————————————————–

تیم مدیریت سایت روستای گرده این موفقیت بزرگ را به خانواده محترم آن عزیزان،به خصوص به اهالی علم دوست وبا فرهنگ روستای گرده تبریک عرض می نماید.لازم به ذکر است از کسانی که در دانشگاه ها ومؤسسات آموزش عالی پذیرفته شده اند و ما اطلاعی از آنها نداریم خواهشمندیم اطلاعات ومدارک خود را برایمان ارسال کنند تا در اسرع وقت در سایت روستای گرده درج شود.به امید موفقیت های روز افزون برای همه اهالی روستای گرده.با احترام

7 دیدگاهها

 1. حضرت علی(ع) می فرمایند:ارزش هر شخص به اندازه همت اوست.موفقیت آقای رضا جعفری نه تنها افتخار ماست بلکه افتخار روستای عزیزمان گرده نیز میباشد.به آقای جعفری وخانواده محترمشان تبریک عرض مینمایم وهمچنین به برادر عزیزم آقای عبدی و خانواده محترمشان نیز تبریک عرض مینمایم.

 2. خدا رو شکر میکنم که این روزهای پر افتخار رو برای عزیزانم شاهدم.
  امیدوارم با تلاش و کوشش فراوان بتوانی علم و اگاهی خودت را بیشتر کنی. چرا که تازه در ابتدای راه کسب علم و دانش هستی. هرگز متوفق و راضی نشو. به مردم تهیدست و محروم بیش از حد احترام بگذار تا محبوب خدا و خلق شوی.
  به مادر و پدر زحمت کشت بیش از خودت تبریک میگویم. چرا که انسان فرهیخته ای چون تو را تربیت کرده اند.

 3. عزیزان ارجمند جناب آقای رضا جعفری و سرکار خانم عبدی
  با سلام و تقدیم احترام
  توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش، یکی از موهبت هاست از سوی خداوند علیم، که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش، از این موهبت بهره خواهد جست. امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودتان داده اید، مانیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم و تعلم و همچنین به خانواده محترمتان تبریک عرض می نمائیم. از خداوند متعال استمرار موفقیت و تداوم دانش آموزی را برایتان خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی وعزیزمان ایران، افتخار آفرینی نمائید.

 4. بازهم افتخارات دیگر در روستای عزیزمان زبان به زبان میچرخد وبه هر کسی از دوستان میرسی همه با خوشحالی میپرسن خبرهای جدید رو شنیدی همه خوشحال هستند امیدوارم موفقیتها ادامه داشته باشه دوستان فراموش نکنیم که خیلی از گرده ایی های عزیز ما الان در دانشگاههای کشور دارن ادامه تحصیل میدهند که آرزوی موفقیت برای همه آنها دارم امیدوارم در روزهای آینده د راین سایت گرده لیست تمامی عزیزان را با مدرک و رشته تحصیلی درج نماییم با آرزوی سربلندی تمام گرده ایی ها

 5. با عرض سلام وادب خدمت مدیران سایت وخوانندگان سایت وفعالان در این زمینه از گهواره تا گور دانش بجوی پیام اسلام محمد ص عین عدل الهی را در این می بینم که کسانی مثل اقای جعفری وخانوم عبدی با حداقل امکانات زحمات پدر ومادر را به این طریق اثبات می کنند افتخاری غیر از این برای پدر ومادر چه چیزی می تواند باشدتبریک عرض می کنم به پدر ومادر وخود این عزیزان گر چه این نمونه ها خیلی خوب است ولی کافی نیست فرزندان من خیلی بیشتر از این باید به کوشیم تا به جایگاه رفع علم و دانش به رسیم وافتخار برای خود وخانواده وجامعه وگرده ایها کسب کنیدبه امید روزی که اثر زرین وماندگاردر گوشه ای از تاریخ گرده وکشورمان بجا بگذارید سیف علی فصیحی

 6. اقایان حمیدی مهر-جعفری -تعلیمی وخانم عبدی قبولی شما را در دانشگاه های معتبرکشورتبریک عرض می کنم وبرایتان از درگاه خداوند سلامتی ورسیدن به درجات بالاتررا خواستارم

 7. من هم به نوبه خودم به دختر دایی عزیزم پسرعمه گلم وعمو جونم همچنین پسرخاله گرامی تبریک میگم انشالله همیشه موفق باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.